Інформатика, підручник для 10(11) класу. Рівень стандарту. Морзе Н.В., Барна О.В. - ТОВ «Оріон», 2018. - (146 с.)


 

Інформатика, підручник для 10(11) класу. Рівень стандарту. Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л. А. - ТОВ "Генеза", 2018. - 144 с.


Інформатика, підручник для 10(11) класу. Рівень стандарту. Бондаренко О.О., Ластовецький В.В., Пилипчук О.П. - ТОВ «Ранок», 2018. - (117 с.)


Інформатика, підручник для 10(11) класу. Рівень стандарту. Руденко В.Д., Речич Н.В., Потієнко В.О. - ТОВ «Ранок», 2018. - (159 с.) 


 

 

 

 

 

УВАГА!

Авторське право:

Всі книги представлені виключно для ознайомлення і повинні бути видалені з Вашого комп'ютера чи будь-якого іншого носія інформації відразу після поверхневого ознайомлення із змістом.

Копіюючи чи зберігаючи представлені книги, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони.

Публікація даних документів не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород, а являється рекламою паперового аналога продукту.

Правовласникам:

Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви являєтесь автором якогось із представлених документів і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, зв'яжіться з адміністрацією сайту (сторінка "Контакти"). Адміністрація сайту буде рада прочитати Ваші побажання та прийняти міри щодо владнання непорозумінь.